marketing pre nováčikov

Vydajte sa na cestu podnikania. Pomôžem vám ju správne odštartovať.

Cesta k úspešnému biznisu

Rozhodli ste sa vydať na cestu podnikania? Cesta k rozbehnutiu nového biznisu môže byť veľmi dlhá, kľukatá a zradná, najmä ak neviete, ako ju odštartovať. Našťastie, so správnym štartom vám viem pomôcť. Poradím vám, ktorá cesta bude pre vás tá správna – najkratšia, najrýchlejšia a najmenej zradná.

bez akéhokoľvek marketingu

so zle nastaveným marketingom

s marketingom prispôsobeným na mieru

Ako vyštartovať?

Kvalitná stratégia je základ.

 • Krok 1

  Neuromarketingová stratégia - špecifikácia cieľových skupín a persón, ich cieľov, motivácií, problémov a následných riešení, vytvorenie stimulov.

 • Krok 2

  Branding - zadefinovanie komunikačnej stratégie a základnej vizuálnej identity značky.

 • Krok 3

  Marketingová stratégia - zmapovanie cesty zákazníka, návrh stratégie na základe modelu SEE-THINK-DO-CARE, príprava redakčného plánu, nastavenie cieľov a rozpočtov.

nezáväzný dopyt

Kompletný balík pre nováčikov

ušetríte 275€

  Aká bude ďalšia cesta?

  Na základe marketingovej stratégie si spoločne rozplánujeme ďalšie marketingové aktivity. Stanovíme si priority, termíny, ciele a rozpočet – všetko v rámci vašich možností. Dohodneme sa, či chcete nechať všetko v mojich rukách alebo sa chcete niektoré veci naučiť aj vy a jednotlivé úlohy si rozdelíme. Spoluprácu sa snažím stavať vždy na vzájomnej dôvere, otvorenosti a úprimnosti a preto sa vždy viem prispôsobiť finančným aj časovým možnostiam svojich klientov.

  Články pre nováčikov

  Máte otázky?