marketing pre pokročilých

Dostaňte svoj biznis na novú úroveň. Pomôžem vám posunúť hranice.

posúvanie hraníc

Vydali ste sa na cestu podnikania, štart už máte za sebou a teraz by ste sa chceli čo najviac priblížiť k svojmu cieľu? Dôležité je nespomaľovať, ale práve naopak – posúvať svoje hranice ešte ďalej. Našťastie, s posunutím hraníc vášho biznisu vám viem pomôcť. Poradím vám, ako pokračovať na vašej ceste ďalej, ako nespomaliť, nestratiť sa, nezablúdiť.

bez akéhokoľvek marketingu

so zle nastaveným marketingom

s marketingom prispôsobeným na mieru

Ako posúvať hranice?

Základom je kvalitná analýza a konkrétny návrh ďalších krokov.

 • Krok 1

  Analýza aktuálnej situácie - zdroje návštevnosti, miera konverzie, užívateľská skúsenosť, výkonnosť jednotlivých marketingových kanálov.

 • Krok 2

  Konkrétne odporúčania pre ďalšie kroky - analýza webstránky, SEO optimalizácie, inzercie, komunikácie na sociálnych sieťach, email marketingu, návrh riešení.

nezáväzný dopyt

Kompletný balík pre pokročilých

ušetríte 500€

  Aká bude ďalšia cesta?

  Na základe analýzy a návrhu ďalších krokov si vieme naplánovať pokračovanie spolupráce. Dohodneme sa, či vám pomôžem aj s implementáciou jednotlivých krokov a odporúčaní alebo vám budem pomáhať iba priebežnými konzultáciami. Stanovíme si postup, ciele a rozpočet – všetko v rámci vašich predstáv a možností. Dôležité je, aby medzi nami fungovala vzájomná dôvera, otvorenosť a úprimnosť. Práve vďaka tomu sa budem vedieť vždy prispôsobiť vám aj vašim očakávaniam.

  Články pre pokročilých

  Máte otázky?