marketing pre Začiatočníkov

Začiatok cesty býva náročný. Pomôžem vám s rozbehom.

rozbehnutie úspešného biznisu

Ste ešte len na začiatku svojej cesty za úspešným biznisom a zdá sa vám, že váš cieľ je v nedohľadne? Práve začiatok cesty býva tou najnáročnejšou časťou. Našťastie, viem ako vám pomôcť, aby ste sa rozbehli čo najrýchlejšie. Spoločne nájdeme tú najvhodnejšiu cestu pre vás a váš nový biznis.

bez akéhokoľvek marketingu

so zle nastaveným marketingom

s marketingom prispôsobeným na mieru

Ako sa rozbehnúť?

Základom je analýza a stratégia.

 • Krok 1

  Analýza aktuálnej situácie - zdroje návštevnosti, miera konverzie, užívateľská skúsenosť, výkonnosť marketingových kanálov.

 • Krok 2

  Marketingová stratégia - návrh na zefektívnenie aktuálnych marketingových kanálov, nová stratégia, rozplánovanie aktivít, nastavenie cieľov a rozpočtov.

nezáväzný dopyt

Kompletný balík pre začiatočníkov

ušetríte 150€

  Aká bude ďalšia cesta?

  Na základe analýzy dokážeme v podstate ihneď zefektívniť už existujúce marketingové kanály. Podľa stratégie si zasa rozplánujeme nové marketingové aktivity. Ak nemáte dostatok času, všetku prácu môžete nechať na mňa. Ak sa však chcete vzdelávať a riešiť si niektoré veci sami, viem vás “navigovať” do vytúženého cieľa. Otvorenosť a úprimnosť sú základmi vzájomnej spolupráce a vďaka tomu sa vždy viem prispôsobiť vašim finančným aj časovým možnostiam.

  Články pre začiatočníkov

  Máte otázky?