copywriting

Nech ste sa vybrali ktoroukoľvek cestou, jedna vec vám nesmie chýbať. Profesionálne písanie textov.

neodmysliteľná súčasť každej cesty

Vydali ste sa na svoju cestu za úspešným biznisom alebo ju ešte len plánujete? Či už ste na začiatku, uprostred svojej cesty alebo tesne pred cieľom, jedna vec zostáva rovnaká. Vždy budete potrebovať niekoho na kvalitné a profesionálne písanie textov. Copywriting je cesta ku kvalitnej textácii vášho webu, k zaujímavým článkom na vašom blogu, ale tiež je to cesta ku chytľavým a dobre predávajúcim reklamám či newsletterom.

Ako predávať viac vďaka správnym textom?

Zverte ich do rúk skúseného copywritera.

 • Krok 1

  Zadanie - potrebujete texty pre celý nový web, k jednotlivým kategóriám alebo produktom? Alebo potrebujete napísať článok na blog, pripraviť textáciu reklám či podklad pre newsletter? Majú byť texty optimalizované pre SEO, majú zaujať čitateľa alebo majú "iba" predávať? Potrebujem vaše zadanie :).

 • Krok 2

  Cenová ponuka - dĺžka textu, množstvo požadovaných textov, špecifická oblasť, rýchlosť dodania. To všetko môže ovplyvniť výslednú cenu za copywriting. Aby ste však mali predstavu, cena sa pohybuje okolo:

 • Krok 3

  Dodanie textov - ak bude návrh spolupráce schodný pre obe strany, teda pre mňa aj pre vás :), pustím sa do písania textov. Texty dodám vždy v stanovenom termíne, podľa našej dohody. Nie vždy sa podarí trafiť klinec po hlavičke hneď na prvý raz a práve preto máte možnosť moje texty vždy spripomienkovať.

nezáväzný dopyt

pri pravidelnej a dlhodobej spolupráci alebo pri rozsahu viac ako 20 ns

ušetríte 5€/ns

  Máte otázky?